site.btaСимеон Лепичев вкара 10 точки при загуба на Мелия в мъжкото баскетболно първенство на Испания

снимка: clubmelillabaloncesto.org

Отборът на Мелия, с българина Симеон Лепичев в състава си, претърпя трето поредно поражение за сезона в мъжкото баскетболно първенство на Испания. Тимът отстъпи като домакин на Реал Бетис с 83:87 (19:29, 16:19, 23:19, 25:20) в мач от четвъртия кръг в лига LEB Oro.

Бившият играч на Черноморец игра близо 15:55 минути като резерва и се отчете с 10 точки, 4 борби и 1 асистенция.

От неговите съотборници Паркър Ван Дайк вкара 17 точки, а за победителите се отличи Роко Рогич с 20 точки и 7 борби.

Мелия има баланс от победа и три загуби до момента. На 1 ноември тимът ще гостува на Форка Лейда.

Към 14:56 на 24.07.2024 Новините от днес