site.btaСимеон Лепичев игра 19 минути при загуба на Мелия в мъжкото баскетболно първенство на Испания

снимка: clubmelillabaloncesto.org

Отборът на Мелия, с българина Симеон Лепичев в състава си, претърпя първо поражение за сезона в мъжкото баскетболно първенство на Испания. Тимът отстъпи пред гостуващия Фуенлабрада с 65:87 (19:23, 18:17, 8:33, 20:14) в мач от втория кръг в лига LEB Oro.

Бившият играч на Черноморец игра 19:13 минути и се отчете със 7 точки, 2 борби, 1 асистенция и 1 отнета топка.

От неговите съотборници Райън Ричмънд реализира 12 точки.

Мелия има баланс от победа и загуба, заемайки второ място във временното класиране. На 20 октомври тимът ще гостува на Касерес.

Към 13:20 на 04.07.2024 Новините от днес