site.btaБаскетболният Монтана 2003 постигна успех в първата от трите си контроли в Гърция

Снимка: Боян Ботев/БТА, архив

Баскетболният вицешампион на България Монтана 2003 постигна победа в първата от трите си контроли в Гърция.

Възпитаничките на Преслав Пешев победиха като гост ПАОК със 71:67 в среща, която се игра в Солун.

На полувремето домакините водеха с 5 точки при резултат 36:31, но в крайна сметка българският тим направи обрат през третата и четвъртата четвърт и стигна до крайния успех.

Утре и в неделя Монтана 2003 ще има проверки с Пансерайкос. Първата среща е в събота от 17:00 часа, а ден по-късно ще играят от 13:00 часа.

В предишните си две контроли Монтана 2003 загуби от черногорския Будучност с 52:73 (16:13, 8:15, 17:24, 11:21) и победи Партизан с 87:67 (27:23, 20:15, 15:15, 25:14) в Белград.

Към 02:12 на 27.09.2024 Новините от днес