site.btaАугсбург достигна до успеха срещу Санкт Паули

Аугсбург достигна до успеха срещу Санкт Паули

Аугсбург победи с 3:1 пред собствена публика Санкт Паули в двубой от третия кръг на шампионата в Германия.

Баварците поведоха в резултата чрез Мариус Волф две минути след почивката, а Филип Тийц реализира втория гол във вратата на гостите от Хамбург 20 минути след това.

Санкт паули намали изоставането си чрез Карло Бокалфа четвърт час преди изтичане на редовното време на срещата.

Юсуф Кабадай оформи крайното 3:1 с попадението си в шестата минута на допълнителното време на двубоя.

Аугсбург има актив от 4 точки на десето място в класирането след първата си победа през кампанията. Санкт Паули е с три последователни поражения на 17-та позиция в Първа Бундеслига.

По-късно тази вечер е мачът на Майнц 05 с Вердер Бремен.