site.btaЕмил Стоилов и Менорка допуснаха трето поражение в мъжкото баскетболно първенство на Испания

снимка БТА архив

Отборът на Менорка, с българина Емил Стоилов в състава си, загуби като гост на Клавихо с 55:64 (10:15, 18:19, 13:13, 14:17) в мач от четвъртия кръг в лига LEB Oro на мъжкото баскетболно първенство на Испания.

Стоилов влезе като резерва и за 9 минути игра записа 3 точки и 2 борби.

от неговите съотборници Пол Калдерон вкара 24 точки, а Хавиер Аледон се отчете с 18 точки за победителите.

Менорка е с баланс от една победа и три поражения. На 1 ноември тимът ще приеме Мейла Коруня.

- - -

Баскетболната националка Габриела Николова и отборът на Ешкола Франко допуснаха загуба от Годеса Барейро с 58:60 в мач от шестия кръг на първенството на Португалия.

Николова започна в стартовата петица и игра пълни 40 минути, в които се отчете със 7 точки, 7 борби, 3 асистенции и 1 отнета топка.

Ешкола Франко е с баланс от три победи и три загуби от началото на кампанията.

Към 13:21 на 04.07.2024 Новините от днес