site.btaЕмил Стоилов игра близо 16 минути при загуба на Менорка в испанското баскетболно първенство

снимка БТА архив

Отборът на Менорка, с българина Емил Стоилов в състава си, претърпя второ поредно поражение в Испания. Тимът загуби като гост на Реал Валядолид с 66:70 (14:22, 21:12, 15:25, 16:11) в мач от втория кръг в лига LEB Oro.

Стоилов беше титуляр, игра 15:53 минути и записа 5 точки и 4 борби

Менорка е с баланс от две поражения и заема 14-о място в класирането. На 21 октомври Емил Стоилов и съотборниците му ще приемат Кастейо.

- - -

Гергана Иванова и отборът на Измит победиха убедително като гост Хатай със 104:70 (24:27, 24:14, 27:16, 29:13) в среща от шестия кръг на женското баскетболно първенство на Турция.

Националката бе сред титулярите за Измит. Тя игра 23:09 минути и се отчете с 2 точки, 5 борби, 4 асистенции и 2 отнети топки.

Измит е с баланс 3-3, заемайки трето място в класирането на турския шампионат.

Към 18:07 на 24.07.2024 Новините от днес