site.btaБългарският национал Илия Груев игра цял мач при победа на Лийдс в Чемпиъншип

Българският национал Илия Груев игра цял мач при победа на Лийдс в Чемпиъншип
снимка: John Walton/PA via AP

Българският национал Илия Груев игра цял мач за тима на Лийдс, който се наложи с 2:0 като гост над Шефилд Уензди в мач от третия кръг на Чемпиъншип, второто ниво на английския футбол. за Лийдс това беше първа победа от началото на сезона.

Груев остана на терена през всичките 90 минути. Брендън Аарънсън в 24-ата минута и Даниел Джеймс в 48-ата бяха точки за гостите, които стартираха кампанията с две поредни равенства.

След успеха Лийдс събра 5 точки и излезе на четвърто място във временното класиране, докато Шефилд Уензди остава с 3 точки на 13-ата позиция.

Към 12:14 на 24.08.2024 Новините от днес