site.btaИлия Груев игра цял мач за второ поредно равенство на Лийдс в Чемпиъншип

Илия Груев игра цял мач за второ поредно равенство на Лийдс в Чемпиъншип
снимка: John Walton/PA via AP

Българският национал Илия Груев-младши игра цял мач за Лийдс при нулевото равенство като гост на Уест Бромич в среща от втория кръг във второто ниво на английския футбол Чемпиъншип.

Груев бе титуляр и остана на терена през всичките 90 минути, като получи една от най-високите оценки за изявите си в мача.

Равенството е второ поредно за Лийдс този сезон, след като на старта преди седмица стигна до 3:3 у дома срещу Портсмут.

И двата отбора имаха ситуации за гол, но Хейсън Мълъмби пропусна за домакините, а Итън Ампаду не успя да вкара за Лийдс след почивката.

Лийдс заема 13-о място в таблицата с 2 точки, а Уест Бромич е лидер с 4 точки преди изиграването на останалите срещи от кръга.