site.btaФилип Кръстев вкара ефектен почетен гол за Цволе при тежка домакинска загуба от Фейенорд

Снимка: Владимир Шоков/БТА

Българският национал Филип Кръстев вкара зрелищен гол, но това бе слаба утеха за отбора му Цволе, който загуби с 1:5 от Фейенорд в мач от втория кръг на нидерландското футболно първенство.

Кръстев изигра пълни 90 минути за Цволе и отбеляза почетното попадение за своя тим в 87-а минута с удар от воле извън наказателното поле. Българският халф получи и жълт картон.

Преди това Фейенорд подпечата победата си с попадения на Игор Пайшао, Калвин Стенгс, Давид Ханко и два гола на Сантяго Хименес.

Загубата е втора поредна за тима на Цволе и тимът е на дъното на класирането без точков актив.

Към 19:15 на 18.08.2024 Новините от днес