site.btaКирил Десподов влезе като резерва при победа на ПАОК на старта на гръцкия шампионат

снимка: AP Photo/Giannis Papanikos, архив

Футболист номер 1 на България Кирил Десподов влезе като резерва при победата на ПАОК с 3:2 като домакин на Пансерайкос в двубой от първия кръг в първенството на Гърция по футбол.

Десподов се появи в игра в 76-ата минута, когато резултатът вече бе 3:2. Българинът замени австриецът Томас Мург.

Испанският нападател Хефте Бетанкор изведе гостите от Пансерайкос напред от дузпа в 31-ата минута. Щефан Шваб изравни четири минути по-късно също от дузпа, а в третата минута на добавеното време на първата част Магомед Оздоев се разписа за 2:1 в полза на ПАОК.

Колумбиецът Хуан Саласар бе точен за Пансерайкос в 49-ата минута, връщайки равенството, но при третата дузпа в мача и втора за домакините Шваб донесе победата за ПАОК с попадение за 3:2 в 60-ата минута.

Към 00:15 на 18.08.2024 Новините от днес