site.btaКирил Десподов записа асистенция при равенство на ПАОК срещу Малмьо в квалификация за Шампионската лига

снимка: АР, Giannis Papanikos

Кирил Десподов се появи като резерва и даде асистенция за ПАОК при равенството 2:2 като гост на Малмьо в първи мач от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Българският национал влезе на терена в 73-ата минута и малко по-късно центрира от корнер, след който Абдул-Рахман Баба донесе равенството на тима от Солун.

Домакините от Швеция на два пъти повеждаха чрез Понтус Янсон и Себастиан Нанаси. За ПАОК през първата част точен бе Тайсън.

В друга среща от вечерта Мидтиланд от Дания взе солиден аванс от 2:0 като домакин на Ференцварош от Унгария. Букса и Франколино вкараха головете, а Симсир можеше да направи победата по-изразителна, но пропусна дузпа.

Към 00:20 на 07.08.2024 Новините от днес