site.btaНаставникът на Арда Александър Тунчев след успеха срещу Хебър: "След почивката играхме припряно и нервно"

Снимка: кореспондент на БТА в Пловдив Боян Ботев (ЕВ)

Изказвания след двубоя от четвъртия кръг в Първа лига между Арда Кърджали и Хебър (2:1):

Александър Тунчев (треньор на Арда):
"Разделям двубоя на две полувремена. През първото диктувахме темпото, имахме положения, изпуснахме дузпа и реализирахме гол. След почивката играехме припряно, нервно и до някаква степен позволихме на Хебър да вземе инициативата и да отбележи.

Недопустимо е да водим с 2:0 у дома срещу непретенциозен отбор като Хебър сега. Не трябва да изглеждаме по този начин. В дефанзивен план допускаме грешки. Дано победата ни даде спокойствие и повече самочувствие. Футболистите показват, че могат по време на тренировките.

Случва се на всеки да изпусне дузпа. Имаме си вътрешни правила за изпълнение на 11-метровите наказателни удари."

Към 02:40 на 10.08.2024 Новините от днес