site.btaАко се бяхме възползвали от положенията си след почивката, можеше да вземем нещо от мача, заяви треньорът на Хебър след поражението срещу Арда Кърджали

Снимка: Благой Кирилов/БТА (ПК)

Изказвания след мача от четвъртия кръг в Първа лига между Арда Кърджали и Хебър (2:1):

Веселин Великов (треньор на Хебър):
"Арда беше пълен господар през първото полувреме. През второто играхме по-добре, имахме ситуации. Ако се бяхме възползвали от тях, можехме и да достигнем и до равен. Едно полувреме е твърде малко, за да вземем нещо от този мач. Правим необходимите корекции.

Надявам се в следващите мачове да играем по начина, по който играхме днес през втората част. Целият отбор заслужава аплодисменти за играта.

До 30 дни трябва отново да играем като домакини. Ще направим всичко възможно, за да вземем нови футболисти и да се подсилим."

Към 02:40 на 10.08.2024 Новините от днес