site.btaСлавия се наложи срещу Марек в контрола

Славия се наложи срещу Марек в контрола
Снимка: Боян Ботев/БТА

Славия победи с 2:0 като гост Марек в контролна среща. С двубоя на стадион “Бончук” приключи подготвителният лагер на “белите” в Банско.

Голове на Роберто Райчев и Кристиан Балов след почивката осигуриха четвъртия пореден успех в предсезонните проверки за отбора, воден от Златомир Загорчич. Удари на Иван Минчев и капитана Галин Иванов срещнаха гредите на вратата на домакините от Дупница.

Райчев откри резултата в 64-ата минута, а само пет минути след това юношата Балов оформи крайния резултат в полза на Славия.

На 12 юли (петък) от 18:30 часа на стадион “Александър Шаламанов” ще бъде официалното представяне на състава на "белите" за новия сезон. Половин час по-късно ще започне приятелския мач със Спортист (Своге).