site.btaБотев (Пловдив) завърши с победа контролите от предсезонната си подготовка

Ботев (Пловдив) завърши с победа контролите от предсезонната си подготовка
Антъни Уджа вкара и двата гола за успеха на "канарчетата" / Снимка: Официален сайт на ПФК Ботев (Пловдив)

Отборът на Ботев (Пловдив) завърши с победа контролите от предсезонната си подготовка. "Канарчетата" надделяха с 2:0 над състава на Крумовград в последната си проверка преди старта на новата кампания.

И двете попадения в срещата, играна на стадион "Христо Ботев", отбеляза новото попълнение на "жълто-черните" Антъни Уджа през втората част.

В първия си официален мач за новия сезон носителят на Купата на България ще се изправи срещу словенския Марибор в първия квалификационен кръг на турнира Лига Европа. Първата среща между двата тима е на 11 юли (четвъртък) от 21:00 часа на стадион "Христо Ботев" в Пловдив.  Ревавшът е седмица по-късно на стадион "Людски врът" в Марибор.

Към 01:24 на 04.07.2024 Новините от днес