site.btaБолоня елиминира Интер в турнира за Купата на Италия

Болоня елиминира Интер в турнира за Купата на Италия
снимка: АР, Luca Bruno

Болоня победи Интер с 2:1 като гост и на осминафинал в турнира за Купата на Италия. Футболистите на Тиаго Мота се нуждаеха от 120 минути, за да елиминират досегашния носител на трофея.

Редовното време завърши наравно 0:0, като Лаутаро Мартиенс пропусна дузпа в 65-ата минута след отлична намеса на вратаря Равалия. Само две минути след старта на продълженията Карлос Аугусто изведе Интер напред. Болоня изравни чрез Беукема в 112-ата минута, а след това Ндойе в 116-ата минута направи пълен обрат.

Болоня ще се изправи срещу Фиорентина в следващата фаза.

Към 23:23 на 05.07.2024 Новините от днес