site.btaЛивърпул разгроми Уест Хям и се класира за полуфиналите за Купата на Лигата в Англия

снимка: АР, Jon Super

Ливърпул разгроми като домакин с 5:1 Уест Хям и се класираха за полуфиналите в турнира за Купата на Англия. Доминик Собослай откри резултата в 28-ата минута, като по този начин футболистите на Юрген Клоп бяха възнаградени за тоталната си доминация до този момент.

Къртис Джоунс удвои в 56-ата, а Коди Гакпо отбеляза третото попадение в 71-вата минута. Джаред Боуен върна един гол за Уест Хям в 77-ата. Резервата в тази среща Мохамед Салах направи 4:1. Къртис Джоунс оформи крайното 5:1 в 84-ата минута.

Фулъм, Мидълзбро и Челси са останалите полуфиналисти в турнира.

Към 16:24 на 26.07.2024 Новините от днес