site.btaМетц и Олимпик Марсилия завършиха наравно в среща от френската Лига 1

Метц и Олимпик Марсилия завършиха наравно в среща от френската Лига 1

Метц и Олимпик Марсилия завършиха 2:2 в първа среща от 2-рия кръг на френската Лига 1. Емран Согло в 14-ата минута получи асистенция от Обамеянг и даде аванс на марсилци.

Ситуацията за домакините от Метц се усложни в 59-ата минута, когато Абабакар Ло бе изгонен с директен червен картон. В 65-ата минута Шейх Сабали с красиво изпълнения успя да изравни резултата.

В 71-вата минута Метц стигна до пълен обрат, като след центриране от корнер Жорж Микаутадзе бе оставен непокрит и прати топката в мрежата.

Витиня донесе точката за Олимпик Марсилия, след като успя да се разпише в 82-ата минута.

Така Марсилия има 4 точки и временно оглави класирането, а Метц е с 1 спечелена точка на 13-та позиция.