site.btaКатар постигна победа срещу Ливан в мача на откриването за купата на Азия

Катар постигна победа срещу Ливан в мача на откриването за купата на Азия
снимка: AP/Aijaz Rahi

Защитаващият титлата си Катар победи с 3:0 Ливан в мача на откриването в турнира за купата на Азия.

Срещата от група "А" премина при пълно превъзходство за домакините, които поведоха в резултата чрез Акрам Афиф в 45-ата минута.

Катарците реализираха и втори гол чрез Али Алмоез точно 11 минути след почивката.

Дълбоко в допълнителното време Афиф оформи класическия успех за Катар.

В другата среща от група "А" в събота ще играят Китай и Таджикистан.

Към 15:17 на 24.07.2024 Новините от днес