site.btaФутболистът на Борусия Дортмунд Матс Хумелс направи емоционален коментар след класирането за полуфиналите в Шампионската лига

снимка: Martin Meissner /AP Photo

Защитникът на Борусия Дортмунд Матс Хумелс, който изигра силен мач при победата с 4:2 над Атлетико Мадрид като домакин в реванша от четвъртфиналите на Шампионската лига, се изказа емоционално след класирането за полуфиналите.

"Казвам ви. Ако като играч сте били на терена в такъв мач и на такъв стадион, тогава знаете, че повече от това не е възможно във футбола", написа опитният бранител Хумелс в профила си в социалната мрежа Инстаграм.

"Атмосферата на трибуните, енергията на стадион. Нещо подобно съществува само тук и никога не го забравяш. Никога", добави Матс Хумелс.

35-годишният футболист асистира за първия гол на Юлиан Бранд в 34-ата минута, а в 49-ата си отбеляза автогол, с който резултатът стана 2:1, но не беше фатален за крайния резултат.

Към 18:10 на 30.04.2024 Новините от днес