site.btaМачът ни се изплъзна след изравнителни гол на Ливърпул, оплака се старши треньорът на Милан Пауло Фонсека

Старши треньорът на Милан Пауло Фонсека имаше причини да се държи за главата след мача с Ливърпул / снимка: АП/Antonio Calanni

Старши треньорът на Милан Пауло Фонсека призна след поражението с 1:3 от Ливърпул в Шампионската лига, че ходът на мача се е преобърнал след изравнителния гол на английския тим.

Милан поведе още в третата минута чрез Крисчън Пулишич, но още до почивката Ливърпул осъществи обрат с попадения на Ибрахима Конате и Върджил ван Дайк след статични положения.

"Не мисля, че не сме подходили правилно към мача. Започнахме много добре, но след като ни изравниха се изгуби балансът в играта ни. Почнахме да бъркаме твърде често, което срещу съперник от ранга на Ливърпул е решаващо. Мисля, че Ливърпул бе по-добрият отбор като цяло", лаконичен бе Фонсека.

Към 12:18 на 18.09.2024 Новините от днес