site.btaДиктувахме темпото и създавахме положения, доволен е треньорът на Арда Александър Тунчев след победата над ЦСКА-София

Снимка: кореспондент на БТА във Варна Красимир Кръстев

Изказвания след мача от шестия кръг в Първа лига между Арда Кърджали и ЦСКА-София (2:1):

Александър Тунчев (старши треньор на Арда):
"Победихме и съм доволен. Диктувахме темпото и създавахме ситуации. Вкарахме два гола, но пропуснахме още. Треперихме до самия край да не изпуснем победата.

Бяхме по-добри преди почивката, с контрола на топката, а и с положенията. През втората част ЦСКА нямаха вече какво да губят, но пак имахме доста ситуации за гол.

В предишния ни мач във Варна пак имахме положения, но не ги реализирахме. Когато си победил Левски или ЦСКА, това винаги остава в историята. Радвам се, че победихме ЦСКА под мое ръководство."

Към 23:20 на 24.08.2024 Новините от днес