site.btaОсасуна и Леганес завършиха при равенство в испанската Ла Лига

Осасуна и Леганес завършиха при равенство в испанската Ла Лига
снимка: AP Photo/Alvaro Barrientos, архив

Отборите на Осасуна и Леганес завършиха при равенство 1:1 в двубой от първия кръг на първенството на Испания по футбол.

Още във втората минута Мигел де ла Фуенте вкара топката във вратата на домакините от Осасуна, но попадението не бе зачетено заради засада.

Пак 24-годишният нападател бе близо до попадение за Леганес в 16-ата минута, но не успя да преодолее вратаря на Осасуна.

Роденият в Аржентина полузащитник Хуан Крус изведе гостите напред в 22-ата минута, разписвайки се за 1:0 след центриране на Хави Ернандес.

Домакините пропуснаха добри възможности за изравняване в 58-ата и 64-ата минута на срещата, но в 79-ата Хуан Сориано си отбеляза автогол, оформяйки крайното 1:1.