site.btaКристиано Роналдо се отличи с попадение и асистенция при победа за Ал Наср за Суперкупата на Саудитска Арабия

AP Photo/Matthias Schrader, File)

Кристиано Роналдо направи асистенция и се разписа при победата за Ал Наср с 2:0 срещу Ал Таавон в полуфинален мач за Суперкупата на Саудитска Арабия.

Португалският национал подаде за попадението на Айман Яхия още в осмата минута на двубоя и след това беше точен 12 минути след почивката, оформяйки крайния резултат.

В мача за трофея на 17 август Ал Наср ще се изправи срещу Ал Хилал, който елиминира Ал Ахли с 4:1 след изпълнение на дузпи. В редовното време съперниците завършиха при равенство 1:1.

Ал Хилал е актуалният и четирикратен носител на отличието, докато Ал Насър има две Суперкупи на страната в своята история.

Към 23:25 на 14.08.2024 Новините от днес