site.btaСтарши треньорът на Берое Хосе Луис Ачиари: "Доволен съм от моя отбор, но съм разочарован от загубата"

Снимка: Милена Стойкова/БТА

Изказване на старши треньора на Берое Хосе Луис Ачиари след срещата от четвъртия кръг в Първа футболна лига срещу гостуващия Локомотив Пловдив (0:2):

"Искам да поздравя Локомотив Пловдив и техният треньор Любо Пенев. Направихме добър мач. Владеехме топката през първото полувреме, но не вкарахме. През втората част с едно центриране и друга ситуация те вкараха два гола. Имахме някои ситуации за гол и добри атаки, но не успяхме. Доволен съм от моя отбор, но съм разочарован от загубата. Предпочитам да играем по-лошо, но да печелим, отколкото да играем добре и да не спечелим.

Ние се чувстваме много добре, когато играем вкъщи, но все пак са минали само четири кръга. Остават още много мачове и искаме да постигаме максималния брой точки. Поздравявам нашите фенове".

Към 00:00 на 11.08.2024 Новините от днес