site.btaЮвентус стигна само до равенство с Верона и изостана много от лидера Интер в Италия

Снимка: Paola Garbuio/AP

Тимът на Ювентус направи нова грешна стъпка в италианската Серия А, като стигна само до равенство при гостуването си на Верона - 2:2.

"Бианконерите" дори трябваше да се борят за точката, след като два пъти изоставаха в резултата. Микаел Фолоруншо изведе тима от Верона напред в резултата с 11-ата минута, а Душан Влахович изравни за Юве четвърт час по-късно.

В началото на втората част Тиджани Нослин отново даде аванс на домакините, но малко след това Адриен Рабио пак изравни за тима на Масимилиано Алегри.

Ювентус вече изостава с девет точки зад Интер, като лидерът има и мач по-малко. Ако утре Милан спечели гостуването си на Монца, тимът ще изпревари Ювентус в класирането и ще заеме втората позиция.