site.btaТотнъм продължава напред за ФА Къп в Англия

Тотнъм продължава напред за ФА Къп в Англия
снимка: АР, Ian Walton

Тотнъм победи 1:0 Бърнли в среща от 3-ия кръг на ФА Къп. Единственият гол за лондончани отбеляза Педро Поро в 79-ата минута.

Фулъм също продължава напред, след като се наложи с 1:0 над Родъръм. Боби Рийд се разписа в 24-ата минута и се превърна в герой за своя тим.

Брентфорд и Уулвърхямптън завършиха 1:1 и ще преиграват срещата помежду си, но този път тя ще бъде на стадион „Молиню“. Още в 9-ата минута гостите от Уулвс останаха в намален състава, след като Жоао Гомеш получи директен червен картон. Брентфорд се възползва от численото си преимущество в 41-ата минута, когато Нийл Мопе откри резултата.

Уулвърхямптън стигна до изравнителен гол в 64-ата минута чрез Томас Дойл, който отбеляза красиво попадение с удар извън наказателното поле.

Към 14:28 на 26.07.2024 Новините от днес