site.btaПирин Разлог не срещна трудности срещу Хебър в отложен мач от волейболния шампионат

Пирин победи с 3:0 (25:15, 25:18, 25:15) у дома Хебър в отложена среща от шестия кръг във волейболното първенство на България за мъже.

Отборът от Разлог беше изключително убедителен в първия и третия гейм, когато резултатът беше 25:15.

Във втората част Пирин отново контролираше събитията на полето срещу младия състав на Хебър, който отстъпваше във всички елементи от играта.

Най-резултатен в полза на победителите стана Мариян Наков с 14 точки. Съотборникът му Радослав Попов добави още 10 точки.

Домакините са на осмо място в класирането, докато Хебър заема шестата позиция в Суперлигата.