site.btaБаскетболният национал Павлин Иванов вкара 13 точки при загуба на Сибиу в първенството на Румъния

снимка: instagram.com/bccsusibiu

Сибиу, с българина Павлин Иванов в състава, загуби като гост от Вълча с 69:80 (21:21, 17:32, 16:9, 15:18) в среща от десетия кръг в първенството на Румъния по баскетбол за мъже. Тимът заема четвърто място във временното класиране в група "Б" на шампионата с баланс 5-4.

Иванов започна в стартовата петица и се отличи с 13 точки, 2 борби и 2 асистенции за 34:14 минути игра.

От неговите съотборници Рареш Ута вкара 19 точки, а за победителите Стивън Брънч реализира 24 точки.

Следващият мач на Сибиу в първенството е на 2 декември като домакин на Орадя.

Към 13:24 на 25.07.2024 Новините от днес