site.btaФутболистите на Черно море получиха двудневна почивка

Футболистите на Черно море получиха двудневна почивка
снимка: БТА, архив

Футболистите на Черно море получиха двудневна почивка, след като през последната седмица бяха подложени на интензивни тренировки.

Заниманията на „моряците“ бяха водени от помощник-треньора Веселин Бранимиров, заради ангажиментите на Илиан Илиев и Петър Костадинов в националния отбор, съобщават от варненския клуб.

В събота „зелено-белите“ изиграха контролна среща с тима на Добруджа, спечелена от втородивизионния тим с 5:4.

След нея играчите бяха пуснати в почивка и се събират за първо занимание във вторник сутринта, а с него ще бъде поставено началото на подготовка за следващия си шампионатен двубой. „Моряците“ приемат тима на Крумовград в неделя, 26 ноември от 17:45 часа на стадион „Тича“ във Варна.

До края на годината варненци имат още гостуване на Етър във Велико Търново и домакинство на Славия. В момента тимът на старши треньора Илиан Илиев заема второ място в подреждането с 36 точки, с две по-малко от ЦСКА и с една повече от третия Лудогорец, който обаче е с мач по-малко. На четвърта позиция с 35 точки е Локомотив Пловдив.

Към 05:11 на 26.07.2024 Новините от днес