site.bta"Етър не ни позволи да създадем добри възможности", заяви наставникът на Крумовград Неманя Миланович

Снимка: БТА

Старши треньорът на Крумовград Неманя Миланович изрази разочарованието си от липсата на концентрация в предни позиции за неговия тим, но призна и добрата игра на Етър в защита, за да се стигне до нулевото равенство между двата тима в първия мач от 14-ия кръг на Първа лига.

"Мисля, че контролирахме мача от самото начало, особено през първата част. Създадохме няколко положения, не бяха чисти възможности, но бяхме близо до вратата на противника. Това бяха 4-5 ситуации, които обаче можеше да отиграем по-добре. Смятам, че от наша гледна това беше добре, но не започнахме по същия начин втората част. Етър влезе по-добре през второто полувреме и имаше няколко опасности пред нашата врата на контраатака. В последните 25 минути на срещата отново ние поехме контрола над мача, опитахме да реализираме попадение, но Етър също се представи доста добре в дефанзивен план и не ни позволи да създадем добри възможности", заяви след срещата Миланович.

"Винаги е добре, когато не допуснеш попадение в своята врата, но смятам, че днес трябваше да победим. Трябва да печелим тези двубои, но този мач вече е минало. Сега трябва да насочим концентрацията си върху предстоящата среща със Славия. Мога само да поздравя Етър за този силен двубой, който изиграха в дефанзивен план", каза още наставникът на Крумовград.

Към 02:18 на 20.07.2024 Новините от днес