site.btaФлуминензе победи Интернасионал и се класира за финала на турнира за Копа Либертадорес

снимка: АП

Флуминензе победи Интернасионал с 2:1 в среща-реванш от полуфиналите в турнира за Купа Либертадорес. Срещата между двата бразилски клуба се игра на легендарния стадион "Маракана" в Рио де Жанейро.

Защитникът Габриел Меркадо изведе домакините напред в резултата в 10-ата минута. В 81-та Джон Кенеди изравни, а Херман Кано вкара победния гол шест минути по-късно.

Първата среща завърши наравно 2:2 и с общ резултат 4:3 Флуминензе се класира за финала на турнира. Вторият финалист ще бъде определен след мача между Бока Хуниорс (Аржентина) и Палмейрас (Бразилия). Първият двубой приключи 0:0.

Към 01:18 на 26.07.2024 Новините от днес