site.btaХалфът на ЦСКА Марселино Кареасо тренира пълноценно, ще бъде готов за мача с Локомотив София

снимка: Фейсбук страница на ЦСКА

Полузащитникът на ЦСКА Марселино Кареасо тренира пълноценно и ще бъде готов за игра за домакинството срещу Локомотив (София) в междинния кръг на efbet Лига в четвъртък от 20:30 часа.

Колумбиецът получи травма и напусна принудително в средата на второто полувреме при победата с 2:1 като гост на Ботев Пловдив в петък, но контузията не е сериозна и той се включи в последните тренировки на тима.

Срещата с Локомотив София ще пропусне защитникът Браян Кордоба, който също бе заменен принудително в Пловдив заради разтежение. В клуба се надяват бранителят да успее да се възстанови и да вземе участие в ключовите мачове другата седмица - гостуване на лидера Локомотив Пловдив в понеделник и дерби срещу Левски в събота, 7 октомври.

"Червените" тренират в отлично настроение на базата в Панчарево след трите поредни победи в шампионата, които изкачиха тима на четвърто място в класирането.

Към 07:18 на 26.07.2024 Новините от днес