site.btaХосе Мария Бакеро: „В моето съзнание съм фокусиран само върху работата“

Хосе Мария Бакеро: „В моето съзнание съм фокусиран само върху работата“
снимка: БТА

Старши треньорът на Славия Хосе Мария Бакеро няма намерение да подаде оставка след поражението с 1:2 от Локомотив (София), като това бе шеста загуба за тима в осем мача от началото на кампанията.

„Нормално е феновете да са недоволни, бесни, защото имаме лоши резултати. Но ако говорим за днешния мач, до контузията на Виктор Генев играхме много добре. След тази смяна имахме 10 минути, в които Локомотив отбеляза попадение. През второто полувреме отборът опита по всякакъв начин и във всяка ситуация, рискувахме да ни вкарат гол. Ако говорим за отношението на играчите и отбора, съм доволен. Опитахме до самия край, вкарахме гол, имахме възможности и желание да изравним.

Има неща, които трябва да се променят. Днес играхме с различна система. Когато има загуба, трябва да анализираме. Коментарите са негативни. Не съм доволен от този резултат. Разбирам, че сме в процес на преход, имаме млади играчи, които трябва да се подобрят. Сега съм по-убеден, че ще стигнем до успехите. В живота колкото повече трудности има, толкова по-силен ставаш.

В моето съзнание съм фокусиран само върху работата. Ще се опитаме да спечелим следващия мач. Трябва да работа, работа и работа”, допълни легендата на Барселона“, заяви Бакеро.