site.btaЛивърпул спечели драматично срещу Уулвърхямптън

Ливърпул спечели драматично срещу Уулвърхямптън
снимка: АР

Ливърпул спечели драматично с 3:1 като гост срещу Уулвърхямптън в първа среща от петия кръг във Висшата лига на Англия.

Голове в последните десет минути на редовното време донесоха ценния успех в полза на "мърсисайдци", които изоставаха с 0:1. Хий-Чан Хуан изведе домакините напред в резултата още в 7-ата минута.

Десет минути след подновяването на играта Коди Гакпо изравни резултата, след като получи отличен пас от Мохамед Салах. Египтянинът отново блесна с асистенция в 85-ата минута, когато Андрю Робъртсън направи пълен обрат в полза на Ливърпул. В последната минута на срещата футболистите на Юрген Клоп стигнаха и до трети гол, след като Уго Буено отклони удар на Харви Елиът в собствената си мрежа.

С този успех Ливърпул излезе на първа позиция във временното класиране с актив от 13 точки, докато Уулвс остава 15-ти с едва 3 пункта.