site.btaБетис и Атлетико Мадрид не си отбелязаха гол в мач от Ла Лига

Бетис и Атлетико Мадрид не си отбелязаха гол в мач от Ла Лига

Бетис и Атлетико Мадрид не успяха да си отбележат гол в среща от 2-рия кръг на Ла Лига. Мачът на "Бенито Вийямарин" завърши при резултат 0:0, като домакините създадоха по-интересните моменти пред една от двете врати, но не успяха да преодолеят Ян Облак.

Още във 2-ата минута Абнер се измъкна от защитата на Атлетико и прати топката покрай гредата. В 22-ата минута Айосе Перес от Бетис отправи хубав удар от границата на наказателното поле, който мина много близо до целта.

Привлеченият от Реал Мадрид Иско направи нов пропуск за севилци в добавеното време на първата част.

След подновяването на играта и двата тима заложиха на сигурността в защита и до промяна на резултата не се стигна.

Двата тима имат по 4 точки, като Атлетико е на 4-тото място, а Бетис е 6-и заради по-лошата си голова разлика.

Срещи от втория кръг на първенството на Испания по футбол: Жирона - Хетафе 3:0 Барселона - Кадис 2:0 Бетис - Атлетико Мадрид 0:0 днес: Алавес - Севиля Гранада - Райо Валекано от петък: Майорка - Виляреал 0:1 Валенсия - Лас Палмас 1:0 от събота: Реал Сосиедад - Селта Виго 1:1 Алмерия - Реал Мадрид 1:3 Осасуна - Атлетик Билбао 0:2

Към 16:02 на 25.07.2024 Новините от днес