site.btaДимо Кръстев не игра за Катандзаро при загубата от Удинезе за Купата на Италия по футбол

снимка: АП

Българинът Димо Кръстев и неговият Катандзаро претъпяха поражение с 1:4 при гостуването си на Удинезе в среща от първия кръг (1/32-финали) на турнира за Купата на Италия по футбол.

Кръстев бе сред резервите за втородивизионния тим, но не влезе в игра.

Санди Ловрич се разписа за 1:0 в полза на домакините от Удине в деветата минута, а в 12-ата белгиецът Яри Вандепуте изравни.

Бето в 49-ата, Флориан Тувен от дузпа в 64-ата и Лоренцо Лука в третата минута на добавеното време оформиха победното 4:1 за елитния Удинезе, който се класира за втория кръг.

Победи на старта на турнира записаха още Фрозиноне с 1:0 над Пиза, Дженоа с 4:3 срещу Модена и Болоня с 2:0 над Чезена.

Към 00:25 на 24.07.2024 Новините от днес