site.btaУникаха Малага, с Дейвид Кравиш в състава си, загуби от Барселона в третия мач от полуфиналите в испанското баскетболно първенство

снимка: ФИБА

Натурализираният американец Дейвид Кравиш и отборът на Уникаха Малага загубиха от Барселона със 79:90 (17:20, 26:20, 17:26, 19:24) в третия мач от полуфиналните плейофи в баскетболния елит на Испания - Лига Ендеса.

Американецът с български паспорт Дейвид Кравиш беше най-резултатен за своя тим с 13 точки. Той добави към статистиката си 4 борби, 1 асистенция и 1 чадър за 20:07 минути игра.

За Барселона Никола Калинич, Томаш Саторански, Николас Лапровитола и Никола Миротич бяха най-резултатни с по 12 точки.

Каталунците водят в серията с 2:1 победи. Играе се до три успеха от пет срещи. Четвъртия мач между ще бъде на 13 юни в Малага.

Към 20:52 на 30.04.2024 Новините от днес