site.btaСпартак (Варна) вкара шест гола на дублиращия си отбор в последната проверка преди началото на сезона във Втора лига

Варна, 12 февруари (БТА).
ФК "Спартак" (Варна) разгроми с 6:0 втория отбор на клуба, който се състезава в Североизточната Трета лига. Младите момчета, водени от треньора Димитър Трендафилов, се държаха достойно през първото полувреме и пуснаха само един гол.
Юношеският национал Велислав Боев откри резултата в 20-ата минута. След почивката в мрежата на втория тим паднаха нови пет гола. Янчо Андреев в 65-ата и Виктор Митев в 72-ата минути увеличиха на 3:0. В последните 10 минути паднаха още три попадения, дело на Иван Колев в 80-ата минута, на Веселин Любомиров в 89-ата и на Цветан Илиев в добавеното време.
Това беше и последната проверка на лидера във Втора лига преди подновяването на първенството.