site.btaПирин Благоевград записа първа победа в контролите

Пирин Благоевград записа първа победа в контролите

Пирин Благоевград записа първа победа в контролите, след като се наложи с 3:1 над втория отбор на ЦСКА 1948.  Пиринци поведоха в резулатата в 26-та минута Валентин Йосков.

Богдан Коваленко вкара красив гол с глава в 34-та минута, отново след центриране от дясно на Запро Динев, правейки резултата 2:0.

Йосков не сгреши сам срещу вратаря в 37-та минута за класическото 3:0.

След подновяването на играта Пирин създаде още няколко добри възможности, които бяха пропуснати.

В 81-ата минута на проверката Ласков бе изгонен с директен червен картон за задържане на противник, като от произлезлия пряк свободен удар Слави Зарков с технично изпълнение намали резултата.

Към 19:20 на 30.06.2024 Новините от днес