site.btaГеорги Минчев отбеляза първите си два гола за АЕЛ Лимасол

Георги Минчев отбеляза първите си два гола за АЕЛ Лимасол
снимка: официален фейсбук на АЕЛ Лимасол

Нападателят Георги Минчев отбеляза първите си два гола с екипа на АЕЛ Лимасол при победата с 3:1 над Неа Саламина в 22-ия кръг от първенството на Кипър. Българинът беше привлечен от Локомотив Пловдив, където имаше четири попадения от началото на сезона.

28-годишният нападател се разписа на два пъти с глава. Минчев вкара за 2:0 в 13-ата минута, а в 23-ата направи резултата 3:1. В края на първото полувреме той оформи и своя хеттрик, но след справка с ВАР попадението бе отменено поради засада при изграждането на атаката.

АЕЛ Лимасол има актив от 20 точки и заема 9-то място в класирането. За Минчев това бе трети мач с екипа на кипърския тим.

Към 00:43 на 27.09.2024 Новините от днес