site.btaДвама млади волейболни национали на Левски спечелиха индивидуалните призове на турнира за Суперкупата на България

Снимка: БТА

Двама от големите надежди на Левски и на националния отбор на България - Венислав Антов и Александър Къндев, спечелиха индивидуалните награди на турнира за Суперкупата на България по волейбол, който бе спечелен от "сините" след драматична победа над Хебър на финала.

Антов бе избран за най-полезен играч във финалния мач, като се превърна в топреализатор с 32 точки - 22 от атака, 6 аса и 4 на блокада. Той бе част от националния отбор до 21 години, който спечели бронзовите медали на Световното първенство в Бахрейн.

Къндев бе избран за MVP на турнира след гласуване на публиката в зала "Младост" в Бургас. Той бе част от тима на България до 19 години, който завърши на пето място на Световното първенство в Аржентина.

Към 06:16 на 26.07.2024 Новините от днес