site.btaФНА: Растежът на полупроводниковата и електронна индустрия във Филипините може да се засили, заяви вицепрезидентката на страната
![ФНА: Растежът на полупроводниковата и електронна индустрия във Филипините може да се засили, заяви вицепрезидентката на страната](/upload/2995359/Active+collaboration+between+electronics%2C+education+sectors+urged.jpg?l=1000)
![ФНА: Растежът на полупроводниковата и електронна индустрия във Филипините може да се засили, заяви вицепрезидентката на страната](/upload/2995359/Active+collaboration+between+electronics%2C+education+sectors+urged.jpg?l=1000&original=72de1a01d9aa57c096ead7e3232bf2963aff9277)
Вицепрезидентката на Филипините и министърка образованието, културата и спорта Сара Дутерте-Карпио изрази убеждението си, че растежът на полупроводниковата и електронната индустрия в страната може да бъде засилен чрез активно сътрудничество между заинтересованите страни и образователните институции, предаде Филипинската новинарска агенция (ФНА).
/ГГ/
news.modal.header
news.modal.text