site.btaБразилецът Антони е готов да чака до последния ден на трансферния прозорец, за да се върне в Бетис


Бразилецът Антони е готов да изчака до крайния срок за потенциално завръщане в Бетис, а испанският клуб запазва фланелката с номер 7 именно за крилото, твърди местното издание "Естадио Депортиво".
25-годишният футболист е заявил ясно пред ръководството на Манчестър Юнайтед, че иска да се върне в Бетис и е готов да чака до последния ден от трансферния прозорец, за да се случи това. Той впечатли с 14 гола по време на престоя си под наем през миналия сезон.
"Червените дяволи" искат около 40 милиона евро, за да се разделят окончателно с Антони, но "зелено-белите" не могат да покрият тази сума. Вместо това, те настояват или за нов договор под наем с по-голяма финансова отговорност, или за модел на съсобственост, при който всеки клуб да държи 50% от правата на бразилеца.
Крилото вече отхвърли предложения от португалския Бенфика и клубове от Саудитска Арабия, което подчерта решимостта му да играе отново с екипа на Бетис. Междувременно Манчестър Юнайтед го замрази от състава си, потвърждавайки ситуацията като доста сложна.
Крайният срок за трансфери в Испания е 1 септември. Ако не се постигне до сделка, Антони все още може да се премести в първенството на Саудитска Арабия преди последния ден на трансферния прозорец следващия месец.
/КМ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина