site.btaАнтъни Генов отпадна в първия кръг на двойки на турнир по тенис от сериите "Чалънджър" в Тунис, Донски се класира за полуфиналите при дуетите без игра


Българинът Антъни Генов отпадна в първия кръг на двойки на турнира по тенис на клей от сериите "Чалънджър" в Тунис (Тунис) с награден фонд 100 хиляди евро.
Генов и Таймен Лооф (Нидерландия) загубиха поставените под номер 4 австралийци Фин Рейнолдс и Джеймс Уот с 2:6, 3:6.
Друг българин - националът за Купа "Дейвис" Донски и Сидхант Бантия (Индия) спечелиха лесно на старта вчера срещу участващите с "уайлд кард" представители на домакините Омар Кнани и Ала Трифи. В последствие днес те си осигуриха и място на полуфиналите след отказване на Филип Кристиан Жану (Румъния) и Ориол Рока Батая (Испания).
/ДВ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина