site.btaХайденхайм и Хофенхайм направиха равенство в последния двубой от осмия кръг в Първа Бундеслига

Хайденхайм завърши наравно 0:0 у дома срещу Хофенхайм в последен мач от осмия кръг в първенството на Германия.

Гостите могат да съжаляват повече за изпуснатия успех, като в 51-ата минута удар на Мариус бултер беше спасен от вратаря Кевин Мюлер.

Точно 20 минути по-късно шут на Ян Шьопнер срещна гредата на вратата на Хофенхайм.

Девет минути преди края на редовното време Стенли Нсоки също нямаше късмет да осигури победата за гостите, които се намират на 15-то място с 8 точки.

Хайденхайм има 10 пункта на десетата позиция в Първа Бундеслига.