site.btaБорислава Христова и Жирона продължават без грешка в баскетболния шампионат на Испания при жените

снимка БТА архив

Борислава Христова и отборът на Жирона продължават без загуба от началото на сезона в Испания. Тимът надви на свой терен Араски със 76:61 за четвъртата си поредна победа в шампионата по баскетбол за жени.

Националката отново се представи на високо ниво и стана втора по резултатност с 19 точки. Тя беше на паркета близо 22 минути, като добави  4 борби и 1 асистенция.

В следващия кръг на първенството Жирона ще гостува на Сарагоса.

Към 10:59 на 28.10.2024 Новините от днес