site.btaКирил Десподов влезе като резерва в самия край на мача при равенството на ПАОК срещу АЕК в Атина

Снимка: AP Photo/Giannis Papanikos

Гръцкият шампион ПАОК направи равенство при гостуването си на АЕК в Атина - 1:1. Тимът от Солун поведе в резултата в 15-ата минута чрез Рахман Баба, но десет минути по-късно Францди Пиеро изравни за АЕК.

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов се появи на терена едва една минута преди края на редовното време на мястото на бразилеца Тайсон.

Със спечелената точка ПАОК е на втора позиция в класирането с равни точки с другия солунски тим Арис.

Към 00:28 на 21.10.2024 Новините от днес