site.btaБившият национал Димитър Рангелов дебютира за ветераните на Славия

Бившият национал Димитър Рангелов дебютира за ветераните на Славия
снимка: ПФК Славия

Отборът на ветераните на Славия победи с 3:0 като гост ветераните на Искър в мач от първия кръг на първенството в зона София. Дебют за "белите" направи бившият национал и юноша на клуба Димитър Рангелов, който навърши 40 години и получи право да участва в столичния шампионат.

Петър Димитров откри резултата в 19-ата минута, а девет минути след почивката Георги Ковачев удвои аванса в полза на тима на Славия, воден от треньора Владко Шаламанов.

Иван Редовски оформи крайния резултат в 61-ата минута.

На 17 октомври от 16:00 часа "белите" ще играят у дома срещу ветераните на Локомотив (София) в мач от втория кръг на шампионата.

Към 23:25 на 10.10.2024 Новините от днес