site.btaАлисон получи контузия по време на двубоя на Ливърпул срещу Кристъл Палас

Алисон получи контузия по време на двубоя на Ливърпул срещу Кристъл Палас
AP Photo/Ian Walton

Вратарят на Ливърпул Алисон получи контузия по време на мача на "червените" от Висшата английска лига срещу Кристъл Палас, спечелен с 1:0 с попадение на Диого Жота още в деветата минута. Бразилският страж беше заменен принудително в 79-ата минута от чеха Витеслав Ярош заради контузия в десния крак.

32-годишният Алисон се нарани при опит за изчистване на топката във второто полувреме на срещата на стадион "Селхърст Парк" в Лондон.

Вратарят се завърна в игра, след като лекуваше мускулна контузия. Все още няма официална информация за състоянието на бразилеца.

"Червените" са лидери в класирането в шампионата на Англия.